Bochemie a.s. – kontakty

Kontakt

Oddział w Polsce

Bochemie PL Sp. z o.o.

Ul. Jana III Sobieskiego 11/E6, 40-082 Katowice, Polska

Pokaż pozycję na mapie


Tel.: +48 694 400 019
E-mail: bochemie@bochemie.pl

 

 

 

Obsługa klienta

Halina Chudíková

Oddział obsługi klienta

 

Tel.: +48 694 400 019
E-mail: halina.chudikova@bochemie.cz

 

 

Regionalny Manager Sprzedaży - Ochrona drewna Bochemit

 

Wojciech Ludwisiak

Regionalny Manager Sprzedaży - Ochrona drewna Bochemit
(woj. zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, dolnośląskie)

Mob.: +48 795 595 784
E-mail: wojciech.ludwisiak@bochemie.pl

 

Dariusz Surdel

Regionalny Manager Sprzedaży - Ochrona drewna Bochemit
(woj. wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, opolskie, śląskie)

Mob.: +48 608 289 363
E-mail: dariusz.surdel@bochemie.pl

 

Daniel Karliński

Regionalny Manager Sprzedaży - Ochrona drewna Bochemit
(woj. świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, małopolskie)

Mob.: +48 602 361 041
E-mail: daniel.karlinski@bochemie.pl

 

Marta Anyż

Manager Bochemie PL sp. z o.o.

Mob.: +48 602 135 113
E-mail: marta.anyz@bochemie.pl

 

Dystrybutorzy - Ochrona drewna Bochemit

 

BIS PODEX Spółka Jawna Bogdan Dębski i Grzegorz Biczysko
ul. Zagorzynek 34a
62-800 Kalisz

 

Tel./fax: +48 62 766 66 07
E-mail: bis@podex.pl
www.podex.pl

 

Biuro Handlowe „Zelin” Zenon Linstaedt
Dębogórze Wybudowanie
ul. Długa 10
84-230 Rumia

Tel.: +48 605 650 551
E-mail: office@zelin.eu
www.zelin.eu

 

Mateusz Wojtasiński Firma Handlowa BETA II
32-853 Łysa Góra 116

Tel.: +48 697 725 328
E-mail: m.wojtasinski@onet.pl

BOCHEMIE a.s.
Lidická 326, 735 81 Bohumín, Republika Czeska
IČ: (REEGON) 29396824
Tel.: +420 596 091 111
Fax: +420 596 091 467

ID DS: 8pm926p

E-mail: bochemie@bochemie.cz 

 

 

Oddział Słowacja

Bochemie Slovakia, s.r.o. 
Moštenická 3, 971 01 Prievidza, Republika Słowacka

 

Pokaż pozycję na mapie

 

Tel.: +421 (0) 46 542 2988

Fax: +421 (0) 46 542 6324

E-mail: bosl@bochemie.sk


Osoby kontaktowe 

Kierownictwo spółki

Rzecznik prasowy

Helena Bužgová

Asystentka dyrektora

Tel.: +420 596 091 459

E-mail: Helena.Buzgova@bochemie.cz

Mgr. Eva Kijonková


Tel.: +420 721 857 097

E-mail: eva.kijonkova@ek-media.com

  

Obsługa klienta

Logistyka

Inż. Magda Macháňová

Tel.: +420 596 091 299

E-mail:  Magda.Machanova@bochemie.cz

Taťána Szmeková

Tel.: +420 606 520 222

E-mail: Tatana.Szmekova@bochemie.cz

 

  

Wykańczanie powierzchni metali

Materiały do akumulatorów

Inż. Lumír Mrokwia

Menedżer handlowy

Tel.: +420 602 756 788

E-mail: Lumir.Mrokwia@bochemie.cz

Inż. David Jež, DiS

Menedżer produktowy

Tel.: +420 602 174 634

E-mail: David.Jez@bochemie.cz

 

 

Ochrona drewna

Marki prywatne

Marta Anyż

Manager Bochemie PL sp. z o.o.

Tel.: +48 602 135 113

E-mail: marta.anyz@bochemie.pl

Ing. Jan Neudert

 

Tel.: +420 724 513 081

E-mail: Jan.Neudert@bochemie.cz

 

  

Konkursy na stanowiska

 

Mgr. Martin Kraus

HR specjalista

Tel.: +420 725 506 925

E-mail: Martin.Kraus@bochemie.cz

 

 

 

Jesteśmy dumnym członkiem tych instytucji:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council