Historyczny widok na współczesny zakład Bochemie a.s.

Aktualności

15.5.2019

MEFTEX ma nową stronę internetową

 Z przyjemnością przedstawiamy nową stronę internetową marki MEFTEX www.meftex.cz, metalizowanej tkaniny produkowanej przez opatentowaną technologię oszczędną dla środowiska.

18.4.2019

MEFTEX zaprezentuje się na targach Techtextil

14–17 maja 2019 r. MEFTEX zaprezentuje się po raz drugi na znaczących międzynarodowych targach tkanin technicznych i włóknin Techtextil we Frankfurcie nad Menem.

10.4.2019

Bochemit podbija rosyjski rynek

Przed rozpoczęciem sezonu budowlanego Bochemit rozpoczął nową fazę wejścia na rynek rosyjski. Stało się to dzięki prestiżowym targom Fasada w rosyjskim Kaliningradzie, gdzie co roku prezentowane są najnowsze technologie w branży budowlanej.

5.4.2019

GAZ stał się częścią Bochemii

Firma Bochemie a.s. niedawno zawarła umowę z EnerSys na zakup spółki GAZ Geräte- und Akkumulatorenwerk Zwickau GmbH. Spółka GAZ stała się częścią Bochemii od 1 kwietnia 2019 roku.

2.4.2019

Duże zainteresowanie preparatem Bochemit Antiflash na targach na Łotwie

Również w tym roku, za pośrednictwem naszego ekskluzywnego bałtyckiego partnera biznesowego w rejonie nadbałtyckim, spółki SIA „Entario“, tradycyjnie uczestniczyliśmy w największej imprezie budowlanej na Łotwie - międzynarodowych targach budowlany

Pages

1 2 3 4 »

Jesteśmy dumnym członkiem tych instytucji:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council