Historyczny widok na współczesny zakład Bochemie a.s.

Aktualności

8.4.2020

Podziękowanie od firmy Lidl

Otrzymaliśmy podziękowania od naszego partnera handlowego, firmy Lidl Česká republika v.o.s. za wyjątkowe stosunki biznesowe w czasach kryzysu.

25.3.2020

BOCHEMIT Przeciw pleśniom również przeciwko korona wirusowi

Chcemy was poinformować, że BOCHEMIT Przeciw pleśni jest również skuteczny w dezynfekcji przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2 powodującemu chorobę COVID-19.

 

10.2.2020

Wykładaliśmy na Uniwersytecie Czech Zachodnich w Pilźnie

Dzięki wieloletniej współpracy z Czeską Izbą Autoryzowanych Inżynierów i Techników Budowlanych mieliśmy okazję prowadzić wykłady na Wydziale Nauk Stosowanych Uniwersytetu Zachodnich Czech (FAV ZČU) w Pilźnie.

7.1.2020

GAZ ma nową stronę internetową

Z przyjemnością informujemy, że GAZ Gerate- und Akkumulatorenwerk Zwickau, część Bochemii, uznanej na całym świecie firmy z najdłuższą tradycją w produkcji akumulatorów Ni-Cd, uruchomiła nową stronę internetową.

13.12.2019

Bochemit na dorocznej konferencji przemysłu drzewnego i meblarskiego w Bułgarii

Coroczna konferencja przemysłu drzewnego i meblarskiego jest największym tego typu wydarzeniem w Bułgarii. Odbyła się 29 listopada 2019 r. W Borowcu, w sercu najstarszego górskiego kurortu na Bałkanach, 70 km od stolicy Sofii.

Pages

1 2 3 4 5 »

Jesteśmy dumnym członkiem tych instytucji:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council