Historyczny widok na współczesny zakład Bochemie a.s.

Aktualności

5.4.2019

GAZ stał się częścią Bochemii

Firma Bochemie a.s. niedawno zawarła umowę z EnerSys na zakup spółki GAZ Geräte- und Akkumulatorenwerk Zwickau GmbH. Spółka GAZ stała się częścią Bochemii od 1 kwietnia 2019 roku.

2.4.2019

Duże zainteresowanie preparatem Bochemit Antiflash na targach na Łotwie

Również w tym roku, za pośrednictwem naszego ekskluzywnego bałtyckiego partnera biznesowego w rejonie nadbałtyckim, spółki SIA „Entario“, tradycyjnie uczestniczyliśmy w największej imprezie budowlanej na Łotwie - międzynarodowych targach budowlany

22.3.2019

Na najważniejszych targach budowlanych w Bułgarii nie może brakować Bochemitu

Bochemit jest bardzo popularną marką w Bułgarii z dominującym udziałem na rynku nie tylko w dziedzinie impregnacji drewna przeciwko szkodnikom, ale także w finalnym estetycznym opracowaniu drewna.

18.2.2019

Aktualności BOCHEMIT Pyro - skuteczna ochrona drewna przed ogniem

Jeśli dojdzie do wybuchu pożaru, ważne jest, aby ludzie z budynku mogli ewakuować się tak szybko, jak tylko to możliwe. Celem jest uratowanie życia ludzkiego, ewentualnie też majątku, możliwie w jak największym zakresie.

4.2.2019

Przeszkoliliśmy pracowników sprzedaży PPG SK

W ramach regularnej obsługi naszych klientów wzięliśmy udział w szkoleniu zorganizowanym przez PPG Deco Slovakia pod nazwą Color training day 2019.

Pages

1 2 3 »

Jesteśmy dumnym członkiem tych instytucji:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council