Historyczny widok na współczesny zakład Bochemie a.s.

Aktualności

15.11.2019

Festiwal drewnianych budynków i dachów 2019 z Bochemitem

Bochemit rozumie drewno i dlatego nie mogło zabraknąć go na Festiwalu drewnianych budynków i dachów, który firma NEMA, spol. s r.o. z Olešnic w południowych Czechach zorganizowała w ostatni weekend w swojej siedzibie nie tylko dla partnerów biznesowych z szeregu innych firm z branży drzewnej i dachowej, ale także dla ogółu społeczeństwa.

14.10.2019

Kolejny samochód socjalny z naszym wsparciem

Bochemia znalazła się w tym roku w gronie blisko trzydziestu sponsorów, którzy przyczynili się do zakupu nowego samochodu dla niepełnosprawnych dzieci bogumińskiego ośrodka Salome Śląskiej Diakonii.

27.8.2019

Zespół Bochemie przejął władzę nad smoczym statkiem

W sobotę 24 sierpnia zespół Bochemie wziął udział już w ósmym roku atrakcyjnego wyścigu smoczych łodzi na Odrze w Bohuminie.

23.8.2019

Future Port Prague - Meftex dotyka przyszłości

Trzecia edycja największej futurystycznej konferencji i festiwalu w Europie Środkowej Future Port Prague 2019 odbędzie się 10 i 11 września tego roku na Terenach Wystawowych (Výstavišt

31.5.2019

BOCHEMIT Antiflash otrzymał nagrodę Profesjonalnej Izby Ochrony Przeciwpożarowej Republiki Czeskiej (PKPO)

Prezydium Profesjonalnej Izby Ochrony Przeciwpożarowej Republiki Czeskiej (PKPO) tradycyjnie ogłasza prestiżowy konkurs członków Izby pod nazwą „Złoty Płomień”. W 2018 r. nasz BOCHEMIT Antiflash zdobył tę nagrodę w kategorii Produkt 2018.

Pages

1 2 3 4 5 »

Jesteśmy dumnym członkiem tych instytucji:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council