Historyczny widok na współczesny zakład Bochemie a.s.

Aktualności

11.2.2021

W dalszym ciągu wspieramy ratowanie zabytków

Już piąty rok z rzędu wspieramy konserwację zabytków w Czeskiej Republice - i w roku 2021 będziemy nadal wspierać projekty Instytutu Zabytków i Kultury.

11.2.2021

Bochemia doceniona przez Ministerstwo Przemysłu i Handlu Republiki Czeskiej

Ministerstwo Przemysłu i Handlu Republiki Czeskiej oraz ZPCH CzR przyznały firmie Bochemia Wyróżnienie Honorowe za działania związane z pomocą w rozwiązaniu kryzysu z powodu zakażeń koronawirusem.

11.2.2021

Naszym celem jest sponsorowanie pracowników

Nowością w naszej działalności jest podjęcie decyzji, by kierować działania sponsorskie jak najbliżej – do naszych pracowników

7.9.2020

Od dawna wspieramy stowarzyszenie obywatelskie SDO Brontosaurs

Celem stowarzyszenia z siedzibą w Ostrawie - Kunčičkach jest zrzeszanie dzieci, młodzieży i dorosłych w celu ochrony przyrody, hodowli koni i ich wykorzystania dla zdrowego stylu życia.

14.8.2020

Wsparliśmy tenis rodzinny

Zapewniliśmy dezynfekcję i tym samym wsparliśmy imprezę stowarzyszenia Przyjaciele MILI FEST – Tenis rodzinny w Starym Boguminie w dniu 11.07.2020 pod hasłem „Tato, mamo, chodź się ze mną pobawić ”.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 »

Jesteśmy dumnym członkiem tych instytucji:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council