Historyczny widok na współczesny zakład Bochemie a.s.

Aktualności

5.2.2019

Wspieramy konserwację zabytków w Republice Czeskiej

Drewno było podstawowym materiałem budowlanym od niepamiętnych czasów. W idealnych warunkach może nam służyć dziesiątki, setki, a w niektórych przypadkach tysiące lat.

16.1.2019

Bochemit pomaga zachować dziedzictwo kulturowe Rumunii

We współpracy z dystrybutorem marki Bochemit w Rumunii, spółką Deposib Expert, czeski Bochemit stał się częścią renowacji i konserwacji rumuńskich zabytków w ramach projektu charytatywnego brytyjskiego następcy tronu Karola, księcia Walii.

26.6.2018

Wsparliśmy projekt Samochód socjalny

Centrum Dziecka Čtyřlistek (Czterolistna koniczynka) w mieście Havířov, które daje dzieciom kompleksowe świadczenia socjalne, medyczne i wychowawcze, doczekało się pierwszego darmowego samochodu w ramach projektu Samochód socjalny.

20.6.2018

Hydal Biotechnology – informacja prasowa z dnia 20.06.2018

W środę 20 czerwca w pomieszczeniach Centrum Informacyjnego ONZ w Pradze odbyła się konferencja prasowa, podczas której po raz pierwszy w Czeskiej Republice przedstawiono unikatową  biotechnologię z nazwą HYDAL.

19.6.2018

Hydal Biotechnology – konferencja prasowa 20.6.2018

Konferencja prasowa odbędzie się w dniu 20 czerwca 2018, będzie na niej po raz pierwszy oficjalnie przedstawiona nowa unikalna technologia przetwarzania zużytego oleju na biopolimer typu PHB.

Pages

1 2 »

Jesteśmy dumnym członkiem tych instytucji:

obrázek eurochlor    obrázek Nickel institute  nano asociace  obrázek SCHP ČR  obrázek Zinc Reach  obrázek Cd reach  obrázek Cefic