Historyczny widok na współczesny zakład Bochemie a.s.

Aktualności BOCHEMIT Pyro - skuteczna ochrona drewna przed ogniem

Jeśli dojdzie do wybuchu pożaru, ważne jest, aby ludzie z budynku mogli ewakuować się tak szybko, jak tylko to możliwe. Celem jest uratowanie życia ludzkiego, ewentualnie też majątku, możliwie w jak największym zakresie.

Nowy produkt Bochemit Pyro w przypadku pożaru przedłuża czas ogólnego zapalenia, ale także ogranicza powstawanie dymu i zapobiega uwalnianiu palących się cząstek, które mogłyby przyczynić się do rozprzestrzeniania ognia.

Bochemit Pyro chroni drewno, elementy drewniane i inne materiały drewnopochodne, które mają być wbudowane lub już są wbudowane we wnętrza budynków. Dzięki prostemu zastosowaniu każdy może sobie poradzić z nakładaniem bezbarwnego koncentratu, który daje się łatwo rozcieńczyć w wodzie.

Dlatego nie lekceważ prewencji - w końcu potencjalny pożar może z łatwością spowodować o wiele większe szkody niż wynoszą koszty związane z ich naprawianiem. Ponadto trwałość ochrony drewna przed ogniem jest nieograniczona.

Jesteśmy dumnym członkiem tych instytucji:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council