Historyczny widok na współczesny zakład Bochemie a.s.

Bochemie jest Pracodawcą Roku

Ocena Pracodawca Roku interesuje się już od roku 2003 spółkami z punktu widzenia zasobów ludzkich w Czeskiej Republice i jest częścią corocznych nagród Klubu Pracodawców 2018. Celem konkursu jest zaznajomić ludzi z firmami, które mają doskonałe podejście do swych pracowników nie tylko w całym kraju, ale też w poszczególnych regionach.

Ocena uczestników odbywa się uznawaną w całym świecie metodyką Saratoga spółki Pricewaterhouse Coopers Czeska Republika, która oprócz innego daje możliwość porównania firm w danym sektorze i przeniesienia wyników w branży do ogólnego rankingu.

Spółka Bochemie a.s., która zgłosiła się do tego konkursu w tym roku po raz pierwszy, odniosła sukces w kategorii do 500 pracowników w regionie morawsko-śląskim, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Nagrodę odebrali pracownicy działu personalnego z rąk przedstawiciela generalnego partnera konkursu Spółki Sodexo i dyrektora Klubu Pracodawców w dniu 15 maja 2018 na zagajeniu targów pod nazwą Nauka Badania Innowacje w Brnie.

„W ciągu 10 lat, kiedy jest Spółka Sodexo Benefity partnerem generalnym, widzimy rosnącą jakość wszystkich firm, które się zarejestrowały. Koncentrują się one, zwłaszcza w ostatnim czasie, na innowacjach, starają się zwiększyć efektywność, a przede wszystkim dbają o pracowników, ponieważ oni są kluczem do sukcesu“ - powiedział Štěpán Tůma, dyrektor marketingu Sodexo Benefity.

Jesteśmy dumnym członkiem tych instytucji:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council