Historyczny widok na współczesny zakład Bochemie a.s.

Bochemit podbija rosyjski rynek

Przed rozpoczęciem sezonu budowlanego Bochemit rozpoczął nową fazę wejścia na rynek rosyjski. Stało się to dzięki prestiżowym targom Fasada w rosyjskim Kaliningradzie, gdzie co roku prezentowane są najnowsze technologie w branży budowlanej.

 Wraz z naszym wyłącznym przedstawicielem na Federację Rosyjską, spółką PROFTECHNOLOGIA, zaprezentowaliśmy tutaj pełną gamę produktów. Braliśmy również udział w towarzyszącej targom konferencji. Przedstawicielom firm budowlanych i drzewnych, którzy już byli naszymi klientami, ale także potencjalnym nowym klientom, bardzo szczegółowo przedstawiliśmy zarówno główne korzyści, jak i przeznaczenie poszczególnych produktów marki Bochemit, jak również spółkę Bochemia wood care oraz jej ofertę wsparcia w ramach usług technicznych i marketingowych.

Duże zainteresowanie Bochemitem Bluestop M i Bochemitem Forte Profi wykazali w szczególności specjaliści od impregnacji przemysłowej. Preparatami tymi już niedługo zostanie zaimpregnowane drewno w Rosji.

Jesteśmy dumnym członkiem tych instytucji:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council