Historyczny widok na współczesny zakład Bochemie a.s.

Duże zainteresowanie preparatem Bochemit Antiflash na targach na Łotwie

Również w tym roku, za pośrednictwem naszego ekskluzywnego bałtyckiego partnera biznesowego w rejonie nadbałtyckim, spółki SIA „Entario“, tradycyjnie uczestniczyliśmy w największej imprezie budowlanej na Łotwie - międzynarodowych targach budowlanych „Māja I” w Rydze. Ponad 32 tys. zwiedzających miało okazję zapoznać się z najnowszymi technologiami i trendami rozwojowymi w branży budowlanej, które zaprezentowało blisko 400 wystawców.

W tym roku największą uwagę zwiedzających z szeregów specjalistów budowlanych i klientów przyciągnął produkt ochrony przeciwpożarowej w kiosku Bochemitu Bochemit Antiflash, który łączy w sobie zarówno skuteczną ochronę drewna przed szkodnikami, jak i ogniem.

Działamy na rynku bałtyckim od ponad 20 lat, a szczególnie Bochemit Forte Profi zbudował tu sobie za ten czas pozycję niezawodnego produktu do profilaktycznej ochrony słupów, palików i instalacji ogrodowych zapobiegających inwazji szkodników niszczących drewno.

Jesteśmy dumnym członkiem tych instytucji:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council