Historyczny widok na współczesny zakład Bochemie a.s.

Future Port Prague - Meftex dotyka przyszłości

Trzecia edycja największej futurystycznej konferencji i festiwalu w Europie Środkowej Future Port Prague 2019 odbędzie się 10 i 11 września tego roku na Terenach Wystawowych (Výstaviště) w Pradze. Future Port otwiera drzwi dla wszystkich zainteresowanych wpływem przyszłych technologii na nasze życie. Świat się właśnie teraz zmienia i my możemy być częścią tej transformacji! Naszego Meftexu, inteligentnego materiału przyszłości, nie może tu brakować.

Jak co roku, Future Port Prague będzie się składać z festiwalu pełnego interaktywnych demonstracji technologii i równoległej konferencji poświęconej liderom Europy Środkowej z biznesu, przemysłu, edukacji i polityki. Treść i prezentacje tegorocznej konferencji będą koncentrować się na przyszłości edukacji, zdrowia, mobilności, miast, bezpieczeństwa, handlu elektronicznego, żywności lub przyszłości przywództwa i ludzkości jako takiej. „Future Port Prague to spotkanie aktywnych ludzi, firm i organizacji, które rozumieją, że szybki rozwój technologii jest zjawiskiem nie do powstrzymania, co w naszym małym kraju stwarza zupełnie nowe możliwości zaangażowania się w tworzenie globalnej przyszłości. Dzięki większej dostępności i niższym kosztom technologii możemy teraz tworzyć projekty z Pragi lub Brna, które wcześniej były zarezerwowane dla miejsc takich jak Dolina Krzemowa”- mówi Martin Holečko, dyrektor festiwalu i współzałożyciel Grupy Etnetera, która organizuje festiwal.

Przyjdź i przeżyj interaktywny pokaz technologiczny roku w wyjątkowej atmosferze festiwalu.

Poznaj technologię. Znajdź inspirację. Przeżyj dzień, który może zmienić twoje życie. Odwiedź nasze stoisko w ramach Stowarzyszenia Przemysłu Nanotechnologicznego Republiki Czeskiej.

Jesteśmy dumnym członkiem tych instytucji:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council