Historyczny widok na współczesny zakład Bochemie a.s.

Na najważniejszych targach budowlanych w Bułgarii nie może brakować Bochemitu

Bochemit jest bardzo popularną marką w Bułgarii z dominującym udziałem na rynku nie tylko w dziedzinie impregnacji drewna przeciwko szkodnikom, ale także w finalnym estetycznym opracowaniu drewna. Dlatego nie może brakować na najważniejszych targach budowlanych w Bułgarii - STROIKO EXPO, które odbywają się co roku w marcu w Sofii.

Ponad 700 firm bułgarskich i zagranicznych zaprezentowało na tegorocznych targach nowe produkty i usługi, obejmujące całe spektrum branży budowlanej, od badań, projektowania, inwestycji, budownictwa konstrukcyjnego, wyposażenia wnętrz aż po projektowanie krajobrazu. Ponad 6000 odwiedzających, w tym architekci, agenci nieruchomości, deweloperzy, projektanci, budowniczowie, handlowcy i zwykli laicy, poznawało je każdego dnia.

Mottem prezentacji firmy Bochemit w tym roku było „wszystko dla drewna”. Z powodzeniem zaprezentowano nie tylko nowe opakowania produktów Bochemit do profilaktycznej ochrony drewna przed szkodnikami, ale także nowości w linii Bochemit Estetik. Jest on szeroko stosowany w Bułgarii jako dekoracyjna powłoka  drewna, konstrukcji drewnianych i elementów takich jak ogrodzenia, pergole, meble ogrodowe, okładziny domów, domki letniskowe i chałupy.

Jesteśmy dumnym członkiem tych instytucji:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council