Historyczny widok na współczesny zakład Bochemie a.s.

Przeszkoliliśmy pracowników sprzedaży PPG SK

W ramach regularnej obsługi naszych klientów wzięliśmy udział w szkoleniu zorganizowanym przez PPG Deco Slovakia pod nazwą Color training day 2019.

Prawie 90 uczestników, pracowników firmy, liderów i dealerów sklepów Dom farieb na Słowacji, zostało przeszkolonych w zakresie impregnacji drewna. Wyjaśniliśmy, dlaczego ważne jest zapobieganie uszkodzeniu drewna przez szkodniki, czyli dlaczego impregnować drewno, który produkt Bochemit jest najodpowiedniejszy do usunięcia konkretnego zagrożenia i jak właściwie go stosować, aby drewno było jak najdłużej zdrowe. Podzieliliśmy się również praktycznymi poradami i doświadczeniem, które mamy w tej dziedzinie.

W końcowym teście uczestnicy potwierdzili, że są dobrze przygotowani, aby dobrze służyć i dobrze doradzić. Więc nie wahaj się z nimi skontaktować.

Jesteśmy dumnym członkiem tych instytucji:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council