Historyczny widok na współczesny zakład Bochemie a.s.

Uruchamiamy skrzynkę zaufania online

Nie odpuszczamy, dlatego uruchomiliśmy internetową skrzynkę pocztową  internetową skrzynkę zaufania „Nie zostaw to" („Don't Let It Be)”, znaną w świecie jako „FaceUp”. Nie tylko nasi pracownicy, ale także Ty „z zewnątrz” możesz napisać tu wszystko, co Ci przeszkadza w związku z Bochemią, a może przysłać nam dobry pomysł.I nie musisz się martwić – to anonimowe lub nominalne, to zależy od Ciebie.  Dzięki tej platformie możemy również udzielić Ci odpowiedzi, nawet jeśli zdecydujesz się pozostać anonimowy.

Jeśli chcesz połączyć się z witryną za pośrednictwem aplikacji https://www.nntb.cz/, klucz identyfikacyjny organizacji (Bochemie) to p49zhxhq0e. Po wpisaniu tego klucza będziesz mieć pewność, że Twoja sugestia, pytanie lub komentarz trafi do Bochemie. Dalej już procedura jest taka sama jak w przypadku logowania przez stronę Bochemie.

Rozwiązujmy i rozwiążmy rzeczy razem!

Jesteśmy dumnym członkiem tych instytucji:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council