Historyczny widok na współczesny zakład Bochemie a.s.

Wsparliśmy projekt Samochód socjalny

Centrum Dziecka Čtyřlistek (Czterolistna koniczynka) w mieście Havířov, które daje dzieciom kompleksowe świadczenia socjalne, medyczne i wychowawcze, doczekało się pierwszego darmowego samochodu w ramach projektu Samochód socjalny.

Z nowego samochodu mogą od zaraz korzystać jego pracownicy i klienci. Pod patronatem agencji reklamowej Kompakt z Poděbrad finansowo akcję wsparło prawie 50 firm i osób z regionu. W tym roku znalazła się wśród nich Bochemie.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Čtyřlístek nie jest obojętny dla ludzi w naszym regionie i że w projekt zaangażowało się tak wielu darczyńców. Samochód nam znacznie ułatwi pracę, która tym samym stanie się bardziej efektywna. Chciałbym podziękować wszystkim darczyńcom i agencji Kompakt za zorganizowanie tego sensownego projektu" - powiedziała Marie Černocká, dyrektor Centrum Dziecka Čtyřlístek, która osobiście przejęła samochód od przedstawiciela spółki Kompakt.

Jesteśmy dumnym członkiem tych instytucji:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council