Historyczny widok na współczesny zakład Bochemie a.s.

Wsparliśmy projekt Samochód socjalny

Centrum Dziecka Čtyřlistek (Czterolistna koniczynka) w mieście Havířov, które daje dzieciom kompleksowe świadczenia socjalne, medyczne i wychowawcze, doczekało się pierwszego darmowego samochodu w ramach projektu Samochód socjalny.

Z nowego samochodu mogą od zaraz korzystać jego pracownicy i klienci. Pod patronatem agencji reklamowej Kompakt z Poděbrad finansowo akcję wsparło prawie 50 firm i osób z regionu. W tym roku znalazła się wśród nich Bochemie.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Čtyřlístek nie jest obojętny dla ludzi w naszym regionie i że w projekt zaangażowało się tak wielu darczyńców. Samochód nam znacznie ułatwi pracę, która tym samym stanie się bardziej efektywna. Chciałbym podziękować wszystkim darczyńcom i agencji Kompakt za zorganizowanie tego sensownego projektu" - powiedziała Marie Černocká, dyrektor Centrum Dziecka Čtyřlístek, która osobiście przejęła samochód od przedstawiciela spółki Kompakt.

Chciałbym otrzymać więcej informacji:

*

* gwiazdką oznaczone pola są obowiązkowe

Jesteśmy dumnym członkiem tych instytucji:

obrázek eurochlor    obrázek Nickel institute  nano asociace  obrázek SCHP ČR  obrázek Zinc Reach  obrázek Cd reach  obrázek Cefic