Historyczny widok na współczesny zakład Bochemie a.s.

Wartości naszej firmy

Wartości naszej firmy

Kluczową wartością jest dla nas zaufanie  tak w stosunku do klientów, pracowników, i partnerów handlowych, jak i w stosunku do naszego otoczenia. Z tym są związane nasze dalsze priorytety, którymi są trwały rozwój i ochrona środowiska. Kładziemy nacisk na ochronę wody i recykling materiałów.

Ważne jest dla nas zdrowie naszych klientów i ich życzenia. Badania i rozwój firmy Bochemie służątemu, aby wyroby i ich stosowanie były dla klientów bezpieczne, jednocześnie firma reaguje na ich aktualne potrzeby.

Do naszych priorytetów należy dbałość o pracowników. Dbamy o stworzenie zdrowego i bezpiecznego środowiska pracy. Szanujemy prawa człowieka, nie dopuszczamy do jakiejkolwiek dyskryminacji pracowników i mamy poszanowanie dla wolności zgromadzeń i rozmów zbiorowych. Dotrzymujemy standardów Międzynarodowej Organizacji Pracy (ILO) i wszelkich odpowiednich ustaw zasad i przepisów.

W każdych okolicznościach używamy zdrowego rozumu i zmieniamy rzeczy na lepsze.

Jesteś zainteresowany produktem lub potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami.

Chciałbym skontaktować się telefonicznie/drogą mailową: 
Marta Anyż
Regionalny manager sprzedaży
tel.: +48 602 135 113
marta.anyz@bochemie.pl

Chciałbym otrzymać więcej informacji:

*

* gwiazdką oznaczone pola są obowiązkowe

Jesteśmy dumnym członkiem tych instytucji:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council